San Francisco Inn

( ex. Vagabond Inn San Francisco (Civic Center) )
San Francisco
San Francisco Inn 2* San Francisco
7.5 Goed
498 beoordelingen

San Francisco Inn

385 9Th Street, San Francisco, Verenigde Staten Kaart weergeven
Dit San Francisco Inn met 2 sterren ligt in het centrum van San Francisco, op 10 minuten lopen van Redwood Grove, en beschikt over Wi-Fi en parkeerplaatsen. Voor het gemak van de gasten zijn er een bibliotheek beschikbaar in deze herberg met 21 kamers, gelegen in de South of Market (SOMA) wijk van San Francisco.
Het Musée Mécanique is op afstand van 4 km van dit hotel in San Francisco gelegen, terwijl het AT&T Park op afstand van 2 km van deze plek is. Het gebied bevat religieuze bezienswaardigheden zoals St. Mary's Cathedral 1 km) en de Genadekathedraal 2,1 km). Alcatraz ligt binnen 15 minuten rijden, terwijl Civic Center / UN Plaza metrostation binnen een paar straten van Inn San Francisco is gelegen. Busstation 9th Street & Harrison Street is gelegen vrij dicht bij de accommodatie in San Francisco.
Er is een continentaal ontbijt op aanvraag beschikbaar. Gasten kunnen genieten van Aziatische maaltijden geserveerd in Nakama Sushi gelegen op circa 200 meter afstand van Inn.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Francisco
Bezienswaardigheden
  • Vermont Street  - 1950 ft
  • Francis "Lefty" O'Doul Bridge - 2750 ft
  • San Francisco Symphony Orchestra - 3450 ft
  • Moscone Convention Center - 4850 ft
  • San Francisco Opera - 3450 ft
  • San Francisco Public Library  - 2800 ft
  • Moscone Center - 4950 ft
  • International Art Museum of America  - 3300 ft
  • New Conservatory Theatre Center - 2850 ft
Luchthavens
  • San Francisco International Airport - 10.7 mi
Treinstations
  • Caltrain - 4th & King Street Station - 4950 ft

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Gratis WiFi
  • Betaald parkeren
  • 24-uursreceptie

Diensten

  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Verwarming
  • Strijkfaciliteiten
  • AM/FM wekker
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi

Hotelbeleid

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Za 4 Jul
Zo 5 Jul
Gasten
Hotels in San Francisco aan het zoeken